У центрі Києва КамАЗи з піском та 28 автобусів з донецькою міліцєю

Вівторок, 23 листопада 2004, 18:07
У центрі Києва з'явилися КамАЗи з піском та бетонними блоками.

Як передає кореспондент УНІАН, Музейний провулок перегороджений трьома вантажівками з піском та бетонними блоками без номерних знаків.

Крім того, у самому провулку стоять два автобуси з луганськими та донецькими номерами, у яких знаходяться молоді люди. Ніяких коментарів журналісту вони не дали.

Також, за інформацією кореспондента УНІАН, ще три КамАЗи з піском стоять у Художньому провулку, який з'єднується з Музейним.

Крім того біля будівлі по Музейному провулку, 10 час від часу з'являються молодики спортивної статури з символікою "Нашої України", які отримують вказівки від людей у цивільному, що стоять безпосередньо біля входу до цього будинку. Їхня поведінка схожа на провокаційну.

Декілька осіб підійшло до кореспондента УНІАН та запропонували "переговорити" з ним. Один з "співрозмовників" схопив кореспондента за руку. Після того як кореспондент продемонстрував їм редакційне посвідчення, молодики відійшли, передає УНІАН.

За інформацією "Української правди", на вулиці Червоноармійській також було помічено 28 автобусів з донецькими номерами, які рухались у бік центру міста.

В автобусах люди в темно-синій формі, схожій на міліцейську.powered by lun.ua