Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Омельченко перекриває рух і буде роздавати ющенківцям каву

Середа, 24 листопада 2004, 10:42
Київська міська державна адміністрація з метою забезпечення громадського порядку, конституційних прав, свобод та інтересів громадян, їхньої безпеки й здоров'я затвердила розпорядження про заходи щодо забезпечення громадського порядку в столиці.

Як повідомляє прес-служба Київміськадміністрації, розпорядження затверджене у відповідності зі статтею 38 закону про місцеве самоврядування, статей 6 й 25 закону України про місцеві державні адміністрації, статті 6 закону про дорожній рух.

Відповідно до розпорядження, першим заступникам голови й заступника голови КМДА, головам районних у місті Києві держадміністрацій, керівникам підприємств, установ й організацій, поза залежністю від форми власності й підпорядкування, доручено під їхню особисту відповідальність прийняти в межах повноважень негайні заходи відносно забезпечення громадського порядку, безпеки здоров'я громадян, життєдіяльності й нормального функціонування влади, підприємств, установ й організацій.

Керівникам "Київенерго", "Київводоканалу", "Київгазу", "Укртелекому" доручено забезпечити відповідно безперебійне енерго-, водо-, газопостачання й телефонний зв'язок.

Міськадміністрація також просить Управління ДАІ Головного управління МВС України в Києві забезпечити закриття руху всіх видів транспорту в центральній частині столиці.

Підприємству "Київпастранс", комунальній держпрозрахунковій службі перевезень під час проведення заходів на Майдані Незалежності доручено внести відповідні зміни в роботу пасажирського транспорту громадського користування, а Київському метрополітену, "Київпастрансу" і комунальній службі перевезень - забезпечити чергування відповідальних осіб на лініях, у тому числі біля основних станцій метрополітену.

Головному управління житлово-комунального господарства Київміськадміністрації доручено забезпечити установку додаткової кількості урн і цілодобове збирання сміття на прилягаючих територіях, установити необхідну кількість мобільних туалетних кабін для загального користування й забезпечити їх експлуатацію.

Головному управлінню охорони здоров'я й медичного забезпечення Київміськадміністрації доручено забезпечити медичний огляд і надавати медичну допомогу учасникам мирних масових акцій, яким це необхідно, організувати цілодобове чергування машин невідкладної швидкої допомоги.

Головному державному санітарному лікареві Києва Ірині Козловій доручено забезпечити постійний контроль за епідеміологічним станом, недопущенням виникнення інфекційних захворювань і передбачити для цього комплекс профілактичних заходів.

Головному управлінню споживчого ринку й торгівлі Київміськадміністрації доручено організувати торгівлю гарячою кавою і чаєм, а також водою.

У розпорядженні відзначається, що згідно зі ст. 6 закону про місцеві держадміністрації, воно є обов'язковим для виконання на відповідній території всіма органами, підприємствами, установами й організаціями, посадовими особами й громадянами.

Київміськадміністрація також просить Головне управління МВС України в Києві підсилити охорону громадського порядку й об'єктів, що забезпечують життєдіяльність столиці і її населення.

Координація діяльності щодо виконань розпорядження покладена на міський оперативний штаб, створений відповідно до розпорядження Київміськадміністрації від 27 жовтня.

Головному уравління з питань взаємодії із засобами масової інформації й зв'язків із громадськістю Київміськадміністрацією доручено довести до відома населення зміст цього розпорядження. Контроль за виконанням розпорядження, підписаного головою адміністрації, мером Києва Олександром Омельченком, покладено на заступників глави міськадміністрації, відповідно до розподілу обов'язків, передає "Інтерфакс-Україна""Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування