Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Представник Ющенка звинуватив ЦВК у державному перевороті. Гавриш сказав - трагіфарс

Середа, 24 листопада 2004, 17:48
Центральна виборча комісія розпочала засідання, на якому мають бути оголошені результати виборів.

Перед цим член ЦВК Андрій Магера вимагав розмножити протоколи результатів виборів. Ківалов задовольнив вимогу.

Інший член ЦВК Чупахін вимагав від ЦВК з власної ініціативи розглянути факти порушення законодавства на виборах і створити робочу групу , а потім перейти до розгляду порядку денного. Але його ініціативу підтримали лише 2 члени комісії

Окрім того, довірена особа Ющенка Роман Зварич вимагав створити йому умови представляти довірителя, яких, за його словами, немає в залі. Зал заповнений вщент. Представники Ющенка стоять під стіною.

Цю ініціативу підтримали лише 2 члени комісії.

Микола Катеринчук вимагав внести ще 64 звернення від громадян про порушення, скарги по 100-му округу та скаргу Ющенка. ЦВК відмовила.

Представник Ющенка Юрій Ключковський назвав засідання комісії "незаконним і неконституційним". За його словами, всім відомо про масові порушення закону і про ті скарги, які подано кандидатом до місцевих апеляційних судів, Верховного суду та ЦВК. Він також наголосив, що законом на їх розгляд відводиться семиденний термін.

Ключковський вимагав відкласти засідання ЦВК до набуття сили рішень суду.

"Але я розумію, що ви не відкладете засідання, бо ви не користуєтеся ні правом, ні законом. Сьогодні ви починаєте державний переворот", - сказав він.

В свою чергу представник Януковича у ЦВК назвав дії опонентів "другою частиною трагіфарсу", продовженням вчорашнього, коли "у куточку парламенту провокували одного з національних лідерів скласти присягу на вірність народу".

Під час підписання портоколу відбулася сварка між нашоукраїнцями і людьми які стояли в проході. Передаючи протокол, хтось штурхнув народного депутата. Депутат Мовчан вимагав вигнати негідників з залу.

Юрій Ключковський змушений був у тісняві підписати протокол по зарубіжному округу.

При цьому в іншому кінці залу стояв депутат Шуфрич, на обличчі якого було видно нетерплячку з приводу підписання протоколів.

Під час оголошення результатів по областях депутати зустрічали негативні результати своїх кандидатів вигуками "Ганьба", зокрема, так відреагували представники Януковича на результати у Львівській, Тернопільській і Івано-франківській областях.

Зате коли оголосили 88% Януковича у Севастополі - зааплодували.

Коли оголосили результат по Миколаївській області, де Ющенко набрав 25% Ключковський заявив, що там вони мають 35%.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування