Страйк "Вістей" ще поповнився журналістами. Новий канал – випусками новин

Четвер, 25 листопада 2004, 15:57
До страйкуючих журналістів програми "Вісті" на УТ-1 приєдналися ще шестеро.

На четвер до акції приєдналися Юрій Спасокукоцький – спецкореспондент "Вістей", регіональні кореспонденти Тетяна Гураль (Сімферополь), Дмитро Кобець (Кіровоград) , Віктор Макаров (Луцьк), Ярослав Гретчук (Івано-Франківськ), Світлана Борисик(Вінниця), та 2 оператора Анатолій Киричук (Львів), Віктор Мельник (Вінниця).

Офіційної реакції керівництва НТКУ щодо журналістського страйку досі не надходило, передає прес-служба профспілки "Професійні стандарти".

Журналісти вирішили, що припинять страйк, якщо керівництво каналу надасть їм гарантії на створення об’єктивних випусків новин.

Такими гарантіями, на переконання журналістів, може бути повна участь колективу у створенні новин: погодження із колективом не лише окремих сюжетів, а й верстки випуску в цілому.

В середу ввечері журналісти "Вістей" встановили свій намет на Майдані й будуть по черзі нести в ньому варту.

Нагадаємо, що раніше п'ятнадцять журналістів оголосили про страйк. Відтепер страйкує 22 телевізійників "Вістей".

В той же час з'явилась інформація про те, що після наради інвесторів каналу "1+1" в середу, В'ячеслава Піховшека нібито було відсторонено від ефіру, передає Телекритика.

В той же час прес-служба "Нового каналу" повідомила, що телеканал збільшує кількість випусків новин. Відтепер глядачі зможуть побачити програму "Репортер" частіше.

Випуски виходитимуть о 9:00, 13:00, 17:00, 19:00, 21:30, 00:30 в будні дні. В вихідні дні о 13:30 17:00 19:50 23:00.

У повідомленні зазначено, що служба новин висвітлює переломні для країни події об’єктивно. Хронометраж та кількість випусків новин можуть бути збільшені, зазначає прес-служба.

"Українська правда"powered by lun.ua