Відставка першого губернатора Кучми поки відкладається

П'ятниця, 26 листопада 2004, 01:17
Прес-служба Чернівецької обладміністрації спростовує повідомлення окремих ЗМІ про відставку глави області Михайла Романіва.

"Таке повідомлення не відповідає дійсності. Романів виконує свої посадові обов'язки згідно з чинним законодавством", - повідомили в прес-службі агентству "Інтерфакс-Україна".

У прес-службі відзначили, що повідомлення про те, що 25 листопада Чернівецька обладмінистрація припинила свою роботу на дві години раніше, також не відповідає дійсності. Обладміністрація працює в звичайному режимі.

Про відставку губернатора Чернівецької області Романіва повідомляло вночі агентство УНІАН.

Вони посилалися на достовірні джерела керівників промислових підприємств Буковини на розширеному засіданні облорганізації Українського союзу промисловців та підприємців.

За даними джерел, відставка ще не прийнята, а самого Романіва терміново викликано до Києва. Романів також очолює обком СДПУ(о).

Як стало відомо УНІАН, 30 держслужбовців Чернівецької облдежадміністрації прийняли звернення до своїх колег у різних держустановах Буковини з проханням подати у відставку на знак протесту проти фальсифікації виборів, а також визнати президентом Ющенка.

УНІАН також повідомляв, що Чернівецька обладміністрація припинила свою роботу майже на дві години раніше. Це пов'язують з тим, що керівництво області було готове до того, що пікетувальники можуть штурмувати приміщення і перейняти владу.

***

Також у четвер оголосили про вихід із фракції Януковича "Регіони України" депутати Олег Майстришин і Ігор Челомбітко.

Між тим 26 листопада о 13 годині депутати Львівської облради разом з її головою Михайлом Сендаком піднімуть прапор коаліції "Сила народу" над приміщенням облради.

Читайте також:

ПЕРШИЙ ЧИНОВНИК ПОДАВ У ВІДСТАВКУ ЧЕРЕЗ ПРОТЕСТИ В КИЄВІpowered by lun.ua