Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЮЩЕНКО, КУЧМА І ЯНУКОВИЧ ЗУСТРІНУТЬСЯ О 18 ГОДИНІ

П'ятниця, 26 листопада 2004, 13:19
Леонід Кучма заявляє, що о 18 годині в Києві мають відбутися переговори за круглим столом разом із Віктором Ющенком.

Виступ Кучми, який було подано як зустріч з польськими журналістами, транслювався на каналі "Інтер".

Кучму показали усередині невідомого приміщення на фоні стін Маріінського палацу. Виглядав надзвичайно пригнічено.

Кучма сказав, що на переговорах будуть присутні президенти Польщі Кваснєвський, Литви Адамкус, міністр закордонних справ ЄС Солана, генсек ОБСЄ Кубіш і глава Держдуми Росії Гризлов, про присутність якого було домовлено на саміті Росія-ЄС.

Перед спільною зустріччю Солана і Кваснєвський зустрінуться окремо з Ющенком і Януковичем.

Кучма висловив вдячність європейським лідерам, які "підтримали Україну в таку тяжку годину і роблять спроби, щоб всі переговори відбувались за столом переговорів". "Вулиця ніколи на давала позитивних результатів", вважає Кучма.

Кучма заявив, що "незважаючи на численні запрошення і обіцянки Ющенка зустрітися особисто зі мною, такі зустрічі до цього часу не відбулись".

Президент повідомив, що Ющенку пропонувався також і формат за участю Кваснєвського.

Наприкінці було досягнуто домовленості, що президент Польші Кваснєвський і міністр закордонних справ ЄС Солана зустрінуться окремо з Ющенком і з Януковичем.

На 18 годину призначено засідання "круглого столу" за участю Кучми, Ющенка, Януковича, Кваснєвського, Адамкуса, Гризлова та Солани.

Це, на думку Кучми, буде першою спробою намітити шляхи "вирішення цієї кризової ситуації політико-правовим шляхом".

"Але ще раз хочу підкреслити, що всі проблеми повинні вирішуватися через конституційне поле України", підкреслив Кучма.

"Якщо буде таке бажання і така постановка питання з обох сторін, то ми обов’язково знайдемо рішення, яке в якійсь мірі могло б задовольнити конфліктуючі сторони", вважає президент.

Окремо Кучма звернувся до "тих, хто на вулицях Києва, і особливо до тих, хто стоїть за ними".

"Шановне товариство! Ми завжди повинні пам'ятати про наслідки, до чого все це може призвести. За це завжди прийдеться відповідати і перед своєю совістю і народом українським.

Бо які б гучні заяви не робились, але я переконаний, ми в економічному плані будемо йти вниз, бо та ситуація, яка склалась, вона дає мені підстави такі заяви робити.

Я вдячний тій стороні, де робиться основний національний продукт, що вони не виходять на вулиці. Тому давайте вгамуйте пристрасті свої. Люба революція закінчується миром.

Чим швидше закінчиться ця революція, так звана, тим краще буде українському народу, про долю якого і майбутнє ми всі так любимо разом з вами говорити", заявив Кучма.

"Давайте зупинимось, а потім будемо далі рухатись, але зовсім, так сказать, не під тими гаслами, які сьогодні на вулиці", завершив свій виступ Кучма.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування