Більшовики хочуть узаконити Януковича в парламенті. Переговори будуть потім

П'ятниця, 26 листопада 2004, 15:54
Фракції парламентсько-урядової коаліції пропонують внести до проекту постанови за результатами завтрашнього позачергового засідання парламенту пункт про визнання результатів виборів, зафіксованих рішенням ЦВК.

Про це повідомив народний депутат Олександр Задорожній.

Він повідомив, що лідери фракцій, що входять до парламентсько-урядової коаліції (на сьогодні їх залишилось 6 – СДПУ(О), "Трудова Україна", "Регіони України", групи "Єдина Україна", "Союз" та "Демократичні ініціативи") пропонують включити до проекту постанови 9 пунктів.

Крім вже вищеназваного, який, на думку Задорожнього, буде найбільш дискусійним, і вони готові до дискусії з цього приводу, пропонується внести зміни до Конституції, щоб таким чином, правовим шляхом вийти із кризи.

Крім того, міститься пропозиція доручити комісії по моніторингу за виборами під керівництвом Литвина вивчити заяви, скарги тощо, що лунали в процесі виборів, і на їх основі зробити висновки.

ЦВК пропонується опублікувати до 30 листопада всі протоколи ТВК, Генеральній прокуратурі провести перевірку всіх протоколів.

Одна з пропозицій торкається запропонування Ющенку та Януковичу сісти за стіл переговорів.

Також міститься заклик до представників "Нашої України" звернутись до своїх прибічників зняти блокування органів влади та важливих комунікацій щодо забезпечення нормальної життєдіяльності країни.

Також міститься пропозиція звернення до органів місцевого самоврядування забезпечити таку життєдіяльність в нормальному режимі.

Остання пропозиція – стосується міжнародної громадськості, яку екс-більшість пропонує закликати до виваженого ставлення і оцінок щодо ситуації в країні, щоб не підбурювати конфлікт.

Крім того, Задорожній підтвердив, що на завтрашньому засіданні мови про інавгурації не буде.

УНІАН
powered by lun.ua