Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кваснєвський вірить в успіх у Києві

П'ятниця, 26 листопада 2004, 15:32
Президент Польщі Александр Кваснєвський відзначає складність переговорів у Києві, але переконаний в успішності своєї місії.

"Думаю, що все завершиться позитивно, але роботи багато", - сказав Кваснєвський після зустрічі з Віктором Ющенком і представником ЄС Хав'єром Соланою.

Це була єдина оцінка, яку сказали учасники зустрічі. Кваснєвський сказав це "Українській правді", коли вже сідав у машину.

До того Ющенко, Солана і Кваснєвський спустилися до зали, де на них чекали журналісти, і просто попозували із рукостисканням для камер і фотографів.

Коли Ющенка журналісти стали просити зробити заяву, він сказав: "Працюємо".

Після цього Солана і Кваснєвський відбули на зустріч із Януковичем, а у Ющенка почалася зустріч із генсеком ОБСЄ Кубішем.

Очікується, що переговори Ющенка, Солани, Кваснєвського, Адамкуса, Кучми і Януковича відбудуться в Маріїнському палаці о 18 годині. Водночас відомо, що під’їзд до палацу – з боку Верховної Ради, а там перебуває велика група пікетувальників за Ющенка.

На висвітлення цих переговорів не акредитували журналістів багатьох ЗМІ. В адміністрації президента кажуть, що для висвітлення переговорів – "обмежений формат".

Також не відомо, як працівники АП, які відповіли по телефону, потрапили в будинок адміністрації – адже уже три дні триває облога АП.

Тим часом у Києві поширюється спецвипуск польської "Газети Виборчої" про події в України, де частина текстів видрукувана українською мовою.

Кореспондент "Газети Виборчої" сказав, що до Києва було направлено 30-тисячний наклад видання.

У спецвипуску вміщено велике інтерв’ю президента Кваснєвського. На питання журналіста "Газети Виборчої", як не дозволити Росії втручатися у процеси в Україні, Кваснєвський відповів:

"Щиро кажучи, я не знаю. Але я розумію, що Москва реалізує тут чіткий план".

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування