Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

До ющенківців ніхто про переговори не звертався

П'ятниця, 26 листопада 2004, 15:44
Народний депутат України Петро Порошенко вважає, що визнання повторного голосування на президентських виборах недійсним могло б вирішити ситуацію в країні.

Про це він сказав журналістам після засідання Погоджувальної ради в п’ятницю.

Він підкреслив, що команда Віктора Ющенка упевнена в тому, що він переміг у першому і другому турі, але для них влада не є самоціллю, тому вони готові піти на цей компроміс для того, щоб ніхто не міг піддати сумніву легітимність обрання президента.

Він зауважив, що поки що офіційно до команди Ющенка ніхто про переговори не звертався.

Він також висловив думку, що саме команда опонента Ющенка винна у тому, що сьогодні "говорить майдан". Оскільки опонент відмовився піти на діалог в стінах парламенту.

Порошенко підкреслив, що вони готові іти до діалогу, але впевнений в тому, що при повторному голосуванні перемога Ющенка буде ще більш переконливішою, ніж під час цього голосування.

"Ми обов'язково дійдемо до перемоги… Тому що ми маємо високу відповідальність перед людьми, які стоять на майдані, людьми, які вийшли по всій Україні", - сказав він.

Він також заперечив, що команда Ющенка готова іти на все, в тому числі і на сутички. Порошенко висловив захоплення толерантністю і взагалі поведінкою людей на вулицях, які не йдуть на жодні провокації.

Він також привітав журналістів з їх перемогою, особливо канал "1+1", висловивши впевненість в тому, що ці процеси вже є незворотними і допоможуть і Верховному Суду, і міським головам та іншим посадовцям займати чесну і відповідальну позицію.

Крім того, в ході спілкування з журналістами Порошенко заявив, що "Наша Україна" не відмовляється від угоди з соціалістами про проведення політичної реформи і обов'язково проведе її після завершення президентських виборів. Але вона чітко відрізняє це питання від політичної кризи, яка склалась в державі, внаслідок фальсифікації виборів".

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування