Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Члени ЦВК не проти попрацювати ще раз

Субота, 27 листопада 2004, 16:15
На суботу було призначено засідання Центральної виборчої комісії, яке було перенесене на невизначений термін у зв'язку з рішенням парламенту про оголошення недовіри членам комісії.

Член Центральної виборчої комісії Андрій Магера визнає, що в діяльності ЦВК у нинішньому складі були допущені помилки.

"Я не хотів би говорити про карні наслідки - ви розумієте, що ніхто з членів Центвиборчкому не займався якоюсь злочинною діяльністю, хоча десь у їхній діяльності були помилки", - заявив Магера, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи може хто-небудь із членів ЦВК бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

"На жаль, наша діяльність у цьому складі ЦВК не вдалася", - підкреслив він.

Магера також повідомив, що члени комісії в ході робочого засідання "обмінялися декількома думками" із приводу рішення Верховної Ради про висловлення недовіри ЦВК і дострокового припинення їхніх повноважень.

"Я не можу сказати, що члени ЦВК відчувають радість із цього приводу - всі вони, у тому числі і я, розуміють, що несуть колективну відповідальність за визнання недійсними результатів виборів 21 листопада", - повідомив він.

Магера також відзначив, що члени нинішнього складу ЦВК формально мають право ввійти в новий склад, якщо президент і Верховна Рада висловлять їм таку довіру. Він також не виключив, що хтось із членів нинішнього складу ЦВК може потрапити в новий склад комісії.

Відповідаючи на запитання про те, чи хоче Магера, щоб така довіра була надана зокрема йому, член ЦВК відзначив, що в нього "є бажання працювати".

"У всякому разі, я хочу, щоб за результатами цієї виборчої кампанії ніхто не зміг обвинуватити членів ЦВК у фальсифікації або в інших протиправних діях", - додав він.

Відповідаючи на запитання, чи зможе новий склад ЦВК організувати й забезпечити проведення повторного голосування до 19 грудня, член ЦВК відзначив, що "строк дуже короткий, однак якщо мати бажання, те можна багато що перевернути".

При цьому він також висловив сподівання, що наступний склад ЦВК врахує помилки, які були допущені нинішнім складом й "не буде наступати на ті ж самі граблі".

Мегера 24 листопада не підписав протокол ЦВК про підсумки голосування в другому турі.

Інтерфакс-Україна


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування