Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ківалов не визнає обвинувачень у фальсифікаціях

Субота, 27 листопада 2004, 20:02
Глава ЦВК Сергій Ківалов заявляє, що готовий піти із Центвиборчкому, але не знає, у чому його обвинувачують.

Про це він заявив в ефірі марафону на телеканалі Інтер в суботу.

"Якщо когось задовольнить, що піде голова центральної виборчої комісії, я готовий піднятися й піти із ЦВК, але, дозвольте, ви дайте мені докази, що відбулося, у чому мене обвинувачують у цій ситуації. Правових шляхів абсолютно немає", - сказав він.

На питання, чи не боїться він кримінальної відповідальності за фальсифікацію виборів, він сказав: яка може бути кримінальна відповідальність, якщо комісія діяла виключно в рамках закону. Взяла 225 територіальних протоколів і підсумувала, ввела в машину й дала результат.

Він також не береться стверджувати, що "вибори пройшли ідеально" - це ж не так. У той же час він послався на відсутність скарг із двох сторін після другого туру, на відміну від першого тару, коли надійшло більше 300 скарг.

Що стосується відкріпних талонів, Ківалов зазначив, що за законом ЦВК зобов'язаний надрукувати 1,5 мільйона посвідчень. "Ми надрукували й роздали територіальним комісіям", - сказав він.

На питання про прогноз, Ківалов зазначив, що події мають розвиватися в рамках законодавства. "Треба відкинутися емоції. Якщо цього не зробити, це буде лихо", - сказав він.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: