Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович звинувачує Ющенка в адміністративному ресурсі

Понеділок, 29 листопада 2004, 12:09
Кандидат у президенти Віктор Янукович заперечує застосування адміністративного ресурсу на виборах президента України.

"Я адміністративний ресурс не використовував. Але є людський чинник, від якого ми ніколи не застраховані. Тобто, є певні люди, які порушували...", - заявив Янукович в інтерв'ю програмі "Эхо недели" телеканалу RTV.

Він висловив думку, що адміністративний ресурс використовувався в західних регіонах.

За словами Януковича, "адміністративний ресурс використовувався в західних регіонах. На стороні Віктора Ющенка, можна так сказати. І це підтверджено нашими спостерігачами. І доведено".

"І в східних регіонах, на моїй стороні", розповів він і уточнив: "Це були звичайні порушення, коли ми читали акт міжнародних спостерігачів, цей акт нічим не відрізнявся від актів інших країн, де проходили вибори, у тому числі й США.

Тобто є людський чинник". "А цільового управління "адміністративним ресурсом" не було, - зазначив Янукович, - у мене не було такої програми, я нікому не давав таких вказівок".

Відповідаючи на запитання журналіста з приводу "дивної ситуації, в яку потрапив російський президент, який двічі привітав" Януковича, кандидат відповів, що Путін дзвонив йому один раз.

"Він мені дзвонив тоді, коли було оголошено результат Центральної виборчої комісії, він мені дзвонив один раз", - сказав Янукович.

"Я сказав "Дякую!" за поздоровлення, тому що було офіційне оголошення Центральною виборчою комісією результатів виборів. І Путін був не єдиний. Мені телеграм надійшло дуже багато різних", додав він.


УНІАН


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування