Перед відставкою Тігіпка намагалися виключити з переговорів?

Понеділок, 29 листопада 2004, 18:01
Переговори між Віктором Ющенком й Віктором Януковичем у форматі "четвірок" на даний момент влада не веде, тривають індивідуальні консультації, повідомив член переговірної четвірки від Ющенка Петро Порошенко в понеділок у Києві.

"Ми сьогодні не бачимо бажання тієї сторони, як мінімум Віктора Януковича, відновити роботу робочих груп", - сказав він.

Коментуючи відставку одного з "четвірки" Януковича Сергія Тігіпка з посади глави Нацбанку, Порошенко назвав це рішення скоріше емоційним, однак привітав цей крок.

За його словами, Тігіпко мав найбільш наближений до реальності план виходу з політичної кризи.

"Після того, як він досить чітко заявив позицію про своє відповідальне ставлення до виходу з політичної кризи, я думаю, не випадково його спробували виключити із групи", - відзначив Порошенко.

Він висловив сподівання, що Тігіпко залишиться в числі переговорників.

Порошенко підкреслив, що через небажання влади вести переговори політична криза поглиблюється, і наслідки її для економіки стають усе більше руйнівними.

Як повідомлялося, минулого тижня для врегулювання ситуації в Україні після другого туру президентських виборів була створена робоча група.

В групу від Ющенка входять Іван Плющ, Анатолій Кінах, Олександр Зінченко й Петро Порошенко.

У групу від Віктора Януковича входили Леонід Кравчук, Сергій Тігіпко, Степан Гавриш і Раїса Богатирьова. Тим часом, голова Національного банку України (НБУ) Тігіпко, який очолював виборчий штаб Януковича, подав у відставку з поста глави НБУ.

Крім того, як повідомив один з лідерів команди Януковича народний депутат Степан Гавриш, виборчий штаб кандидата в президенти України Януковича ліквідований.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Янукович зірвав переговори з Ющенком

powered by lun.ua