Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кузьмук у відставку не піде й просить його не нервувати

Понеділок, 29 листопада 2004, 18:11
Міністр оборони України Олександр Кузьмук виступає категорично проти введення надзвичайного стану в Україні й застосування сили для рішення конфлікту.

Про це Кузьмук заявив у понеділок в інтерв'ю журналістам після наради керівників фракцій і груп парламенту й членів Кабінету міністрів.

"Потрібно подумати тому, хто про це говорить. Не нервуйте мене. Я про це не говорю", - сказав Кузьмук, підкресливши, що йому добре відомо, які можуть бути наслідки втягування силових структур у рішення політичних конфліктів.

"Уявіть собі, коли Західне оперативне командування вивісить помаранчеві прапори, Південне оперативне командування - синьо-білі, флот - Андріївські, а війська в Криму - зелений прапор ісламу. Ми цього хочемо? Так давайте подумаємо, що 6 млн. зброї на півдні, і 5 млн. - на заході, і давайте поділимо це все. Розум повинен бути", - підкреслив Кузьмук.

Міністр оборони звернувся до політиків із закликом виважено й розумно підійти до рішення цього питання. "Повинні всі зрозуміти, що поставлено на коні - ми що, ділимося по Дніпру?", - відзначив Кузьмук.

На думку міністра оборони, сьогоднішня ситуація може привести до того, що в Україну можуть бути введені миротворчі війська. "Я, як військовий, закликаю сісти за стіл переговорів, не загрожувати нікому. А Збройні сили, вони на одній стороні - на стороні народу. Я категорично заявляю, що сила застосовуватися не буде", - заявив Кузьмук.

Коментуючи на прохання журналістів заяву про відставку глави Національного банку Сергія Тігіпка, Кузьмук підкреслив, що він, у свою чергу, ніколи не піде на те, щоб залишити Збройні сили безконтрольними в такий складний період.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування