Ющенківці розповіли ВС, як ЦВК додала Януковичу мільйон виборців

9 переглядів
Вівторок, 30 листопада 2004, 13:13
Штаб Віктора Ющенка надав Верховному Суду інформацію про різницю приблизно на 1 млн 120 тис. голосів у даних про явку виборців, отриманих від адміністрації президента і оприлюднених ЦВК на 20:00 21 листопада.

Представники Ющенка заявили, що вони мають нотаріально засвідчене повідомлення працівника адміністрації Людмили Гребенюк, відповідно до якого при адміністрації був створений відділ, який займався одержанням оперативних даних явки виборців на виборах президента 21 листопада.

Відповідно до цього повідомлення, дані явки, отримані адміністрацією на 20:00 21 листопада, становлять 29 млн. 291 тис. 744, повідомляє "Український вибір".

Водночас, зі слів представників Ющенка, дані ЦВК на цей час становлять 30 млн. 412 тис. 994 і перевищують дані, отримані адміністрацією, приблизно на 1 млн. 120 тис.

Представники Ющенка звернулися до Верховного Суду із проханням взяти цю різницю до уваги, розглядаючи питання про фальсифікацію виборів президента за допомогою штучного завищення явки виборців.

Як повідомлялося, 29 листопада Верховний Суд почав розгляд скарги центрального штабу Ющенка на постанову ЦВК про визнання прем'єр-міністра Віктора Януковича переможцем на виборах президента.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua