Литвин не йде в президенти, Медведчук з АП, а Януковича спробують звільнити ще раз

Вівторок, 30 листопада 2004, 21:04
У середу депутати будуть голосувати за третій проект постанови, який стосується питань сепаратизму, відставки уряду і генерального прокурора.

Про це повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Він підтвердив, що у вівторок позачергового засідання парламенту не буде.
В той же час Литвин повідомив, що лідери фракцій і груп домовились на завтрашньому ранковому засіданні продовжити розгляд ситуації, що виникла у країні. Зокрема, буде напрацьовано третій компромісний варіант постанови.

Перед цим Литвин зазначив, що поставить на голосування питання про відміну результатів голосування за постановою, внесеною депутатами від СДПУ(о) та "Регіонів України", яка передбачала скасування рішень парламенту щодо недемократичних виборів та недовіри ЦВК (цей проект постанови сьогодні був ухвалений за основу, натомість проект постанови, що передбачала відставку уряду та генпрокурора не набрав достатньої кількості голосів).

Литвин підкреслив, що кожний пункт постанови буде ставитись на голосування окремо, зокрема, і питання щодо відставки уряду. За його словами, сьогодні на Погоджувальній раді за ухвалення цього пункту висловились лідери фракцій, що у своїй сумі налічують 200 депутатів.

Також, наголосив Литвин, окремо буде ставитись питання щодо недовіри генеральному прокурору. Сьогодні за ухвалення цього пункту висловились ще менше лідерів фракцій (150 голосів).

В той же час Литвин нагадав, що є ще 18 позафракційних народних депутатів, крім того, за його словами, їх кількість у середу збільшиться.

Литвин спростовував чутки, що він може балотуватися у президенти України від влади у разі проведення нових виборів.

Він підкреслив, що подібні розмови не відповідають дійсності.

"Це запущена "качка", щоб посварити мене з одним та іншим кандидатом (на пост Президента України), що я нібито працюю на те, щоб зруйнувати можливі домовленості", - зазначив Литвин.

Голова Верховної Ради підкреслив, що для нього головним залишається забезпечення стабільності роботи парламенту. "Я хочу бути Головою Верховної Ради 2006 року… нереальних завдань я перед собою не ставлю", - сказав він.

Литвин також назвав чутками інформацію про те, що глава адміністрації президента України Віктор Медведчук нібито подав у відставку.

В інтерв`ю журналістам Литвин зауважив: "я не хотів би коментувати чутки, але думаю, що це лише чутки".

УНІАНpowered by lun.ua