Тимошенко не носить накладних вусів

Субота, 11 грудня 2004, 15:32
Юлія Тимошенко закликає слідкувати за поведінкою російської влади, щоб зрозуміти, чи буде в Україні чинитися спротив перемозі Ющенка.

"Позиція Росії перед третім туром є знаковою. Якщо вона буде настільки ж відвертою і сильною, як і раніше, тоді слід розуміти, що боротьба ще не закінчена і вони мають технології, як не допустити Ющенка до влади", - сказала Тимошенко на прес-конференції в Києві.

"Пропоную всім слідкувати за ступенем радикалізму Росії", - додала вона.

Однак, за словами Тимошенко, "якщо не дай Боже нічого не станеться", то Ющенко буде президентом і "Росія буде змушена з ним рахуватися".

На питання про оголошення Росією її в міжнародний розшук, Тимошенко сказала: "Росія бореться з політиками, яких боїться".

"Особливо мене тішить повідомлення про оголошення мене в міжнародний розшук. Якби він існував, то зустріч з вами ми проводили б не тут, а на конспіративній квартирі, везли б вас туди із зав’язаними очима, а я прийшла б у чорному плащі та з накладними вусами".

"Це маразм", - прокоментувала Тимошенко.

Тимошенко також спростувала повідомлення, що США начебто непрямо виділили 65 мільйонів доларів на помаранчеву революцію. "Це брехня. Якби це була правда – ми б революцію давно виграли".

"Українська правда"

powered by lun.ua