У Тимошенко ще є час подумати про конспірацію?

Понеділок, 13 грудня 2004, 15:29
Інтерпол вивчає надані Росією додаткові відомості у справі Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в заяві, розповсюдженій у понеділок генеральним секретаріатом Інтерполу, повідомляє ІА "Новости-Украина".

"Інтерпол подав запит до російської влади про додаткову інформацію (у справі Тимошенко). Російська влада охоче таку інформацію надала. На даний час ці відомості перебувають у стадії розгляду", - сказано в документі.

В заяві відзначається, що за попередньою оцінкою юристів Інтерполу, запит Росії й видане з цього приводу "червоне повідомлення", яке дає право на тимчасове затримання Тимошенко, повинні залишатися в силі.

Однак, за правилами Інтерполу, на період розгляду додаткової інформації, що надійшла, "червоне повідомлення" знімається з сайту організації.

"Червоне повідомлення" (щодо Тимошенко) було зняте з сайту аж до вивчення додаткової інформації", - йдеться в документі.

В заяві підкреслюється, що Інтерпол не керується у справі Тимошенко будь-якими політичними чи іншими мотивами, крім юридичних.

"Інтерполу суворо забороняється втручатися у справи політичного, військового, релігійного й расового характеру, і Інтерпол суворо дотримується цієї заборони", - підкреслюється в заяві.

Як раніше повідомив журналістам головний військовий прокурор Росії Олександр Савенков, ГВП направила відповідь на запит Інтерполу щодо Тимошенко. За його словами, вона стосується кримінальної справи, за якою раніше було винесено постанову про притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності.

Він уточнив, що мова йде про давання хабарів п'яти офіцерам центрального управління матеріальних ресурсів і зовнішньоекономічних зв'язків міністерства оборони. "Цей факт доведено, є прямі докази", - підкреслив Савенков.

Хабарі, за словами головного військового прокурора, давалися за те, щоб були вчинені дії з придбання будівельних матеріалів з перевищенням ціни на $80 мільйонів.

Читайте також:

Інтерпол відклав пошуки Тимошенко до кращих часів?

Тимошенко не носить накладні вусаpowered by lun.ua
Усі новини...