Гавриш зробив все що міг і пішов від Януковича останнім

Понеділок, 13 грудня 2004, 16:45
Степан Гавриш спростовує заяви про те, що він нібито залишився в штабі Віктора Януковича і курує там новий напрямок роботи.

"Я зробив свою заяву, вона не була емоційною, і свою точку зору я не змінив. Доказом того є те, що представником Віктора Януковича у ЦВК став Нестор Іванович Шуфрич", - сказав Гавриш в коментарі "Українській правді".

На запитання, чи означає це, що він повністю відсторонився від виборчої кампанії Януковича, Гавриш відповів: "Я зараз займаюся кампанією 2006".

"Все що міг я зробив, і чесно сказав про це Віктору Федоровичу Януковичу. Я був один із останніх і чесно виконував свої обов’язки, коли в штабі вже нікого не залишилося. Я виконував все що міг і намагався до кінця слідувати принципам, яких дотримуюся все життя – бути моральною людиною", - зазначив Гавриш.

На запитання, з якою силою він ітиме на вибори 2006 року, Гавриш відповів: "Я є головою партії, зараз ми шукаємо політичних партнерів. Це буде партія політичного центризму, яка сприятиме встановленню громадянського діалогу. Ми хочемо будувати місток, щоб ментальний конфлікт, який є в суспільстві, щоб він був вичерпаний".

Коментуючи майбутні відносини з президентом Ющенком, Гавриш відзначив, що дотримається свого слова і "ніколи не буде в опозиції", а максимально сприятиме налагодженню діалогу між двома елітами.

Раніше керівник виборчого штабу Януковича Тарас Чорновіл заявляв, що вони продовжують перемовини з Гавришем, щоб він залишився. А Нестор Шуфрич заявив, що Гавриш зараз займається новим напрямком у штабі.

"Українська правда"

Читайте також:

Янукович планує відвідати всю Україну. Івано-Франківськ під сумнівом. А Гавриш повернувся до штабу

Шуфрич опинився на місці Гавриша


powered by lun.ua