КДБ могло послати діоксини "для" Ющенка тільки за особистим проханням Путіна?

Понеділок, 13 грудня 2004, 20:08
У Раді Європи шоковані повідомленнями про отруєння кандидата в президенти України від опозиції Віктора Ющенка діоксином.

"Це дуже шокуючи новина, це нас дуже турбує, як турбує українців", - сказав на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у понеділок генеральний секретар РЄ Террі Девіс.

Генсек від імені Ради Європи побажав Ющенку якнайшвидшого видужання.

Разом з тим Девіс відзначив, що не обговорював питання отруєння на зустрічі з чинним президентом України Леонідом Кучмою й іншим кандидатом у президенти Віктором Януковичем.

***

У той же час колишній полковник радянського КДБ Олег Гордієвський, що також працював на британські спецслужби, а в цей час живе в Лондоні, вважає, що немає жодних сумнівів у причетності Москви до отруєння діоксинами лідера української опозиції Віктора Ющенка.

За його словами, Україна не має своїх отрут, повідомляє Інститут масової інформації з посиланням на українську службу Бі-Бі-Сі.

Як зазначає Гордієвський, "КДБ у Москві не має дозволу надсилати отрути іншим державам самостійно, виходить, їм треба було подавати прохання до найвищого керівництва країни, політичного керівництва".

РІА Новиниpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!