"Ґардіан" пише про "аґента Смєшка, отруєний борщ" та 30-ті роки минулого століття

2 перегляди
Вівторок, 14 грудня 2004, 10:20
Британська газета "Ґардіан" наполягає на версії отруєння Ющенка, за якою це зробили агенти СБУ.

Отруту, напевно, підсипали до їжі, якою частував Ющенка на своїй київській дачі Ігор Смєшко - голова СБУ, і де також перебував його заступник Володимир Сацюк, пише "Ґардіан" у статті "Аґент Смєшко та отруєний борщ".

У цьому матеріалі оглядач часопису Девід Ааронович аналізує дві події цього тижня, які можуть викликати почуття хворобливої перебільшеної обережності у будь-якої людини.

"Історія з поновленим слідством щодо самогубства британського фахівця з озброєнь Девіда Келлі, яку було оприлюднено цього тижня у Великій Британії, помітно блякне порівняно до того, що оприлюднили лікарі віденської лікарні "Рудольфінергаус" щодо отруєння провідника української опозиції пана Ющенка. Віктора Ющенка було отруєно низкою хімічних компонентів включно з микотоксином, речовиною, яка випробовується на мишах, і власне, цю речовину можна знайти у дефоліанті відомому під назвою "Ажан Оранж", пише газета.

Хоча оточення пана Ющенка відмовляється назвати прізвища, а також ті страви, якими частували провідника опозиції його гостинні господарі, пише "Ґардіан", важко уявити собі, як ті дефоліанти змогли б потрапити до орґанізму Віктора Ющенка без потурання панства Смєшка та Сацюка, які, як виглядає, після того обіду не відчули жодного дискомфорту.

"Отож, чи йдеться про аґента Смєшка? А чи ж про таємну дачу неподалік Києва з ретельним поданням отруйного борща провідникові опозиції? А ми думали, що цим припинили займатися у тридцяті роки минулого століття...", робить висновок "Гардіан".

Бі-Бі-Сі


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua