Колишня прес-секретарка Януковича знає, що той не згадуватиме більше про Ющенка

1 перегляд
Вівторок, 14 грудня 2004, 13:06
"Незалежна журналістка" Ганна Герман-Стеців знімає свою програму у приміщенні штабу Януковича.

Про це Герман-Стеців заявила в інтерв'ю "Львівській газеті".

"Тепер працюю як незалежна журналістка. А в штабі Віктора Януковича лише винаймаю приміщення, де знімаю свою програму, оскільки не маю таких грошей, щоб орендувати площу в іншому місці", - сказала Стеців, зазначивши при цьому, що її нинішній статус у штабі Януковича "ніякий".

"Я добровільно пішла зі своєї посади. Я – перший прес-секретар, який добровільно пішов з високої державної посади", - сказала вона.

На питання про причини неетичності заяв Януковича, коли він називав опонента "трусом" і "трєпачом", Стеців відповіла: "Я не мушу коментувати те, що сказав Янукович. Єдине, що знаю, – це те, що прем’єр настільки фігура сильна й потужна, що не буде більше мати часу згадувати про Ющенка".

Стеців вважає, що усім ЗМІ варто "вдатися до збалансування поширюваної інформації", а об’єктивними телеканалами назвала BBC та CNN.

Вона переконана, що "коли Янукович стане президентом, то не дозволить закрити жоден телеканал, навіть такі партійні, як "5 канал".

"Адже навіть партійні канали мають право на існування. Віктор Федорович як людина, відкрита для ЗМІ, розуміє це, й тому зробить усе, щоб жодному телеканалу нічого не загрожувало", - додала Стеців.

Вона сказала, що "ніколи не перестане любити" радіо "Свобода", але це вже "минулий етап" у її житті.

Стеців також у малокультурній формі відмовилася "вдвадцяте за день" розповідати газеті про свій телепроект, а також повчала кореспондента робити його видання об'єктивним та закликала "не видавлювати" з неї більше, ніж вона сказала.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua