ЦВК може під новий рік подарувати нового президента

1 перегляд
Вівторок, 14 грудня 2004, 13:59
Офіційні результати голосування на виборах президента України 26 грудня Центральна виборча комісія зможе оприлюднити не раніше 31 грудня.

Про це заявив член ЦВК Андрій Магера на засіданні Національного прес-клубу реформ.

Магера також повідомив, що у ЦВК вже зареєстровано 4 тис. міжнародних спостерігачів, які візьмуть участь у роботі виборчкомів під час переголосування 26 грудня.

Але, за словами Магери, їхня кількість може зрости, і ЦВК передбачила це, додатково надрукувавши бланки посвідчень (5 тисяч).

За його словами, найбільша проблема, яка може виникнути у ЦВК під час підготовки до переголосування другого туру президентських виборів, це питання формування виборчих комісій.

Як сказав Магера, може так статися, що далеко не всі виборчі комісії будуть сформовані, оскільки один кандидат подасть кандидатури членів виборчих комісій, а інший – ні.

За словами Магери, відповідно до Закону "Про особливості застосування Закону України "Про вибори президента України" при повторному голосуванні 26 грудня 2004 року", засідання виборчої комісії може проводитися у день голосування за наявності половини членів комісії, але в інші дні кворум, який дозволяє проводити засідання, має становити дві третини від складу комісії.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua