Кушнарьов створить свою партію

3 перегляди
Вівторок, 14 грудня 2004, 17:44
Глава Харківської обласної адміністрації, член політвиконкому Народно-демократичної партії Євген Кушнарьов заявляє про свій вихід з НДП і намір створити нову партію.

Про це йдеться в заяві Кушнарьова, текст якої передано у вівторок в агентство "Інтерфакс-Україна".

Як відзначається в документі, політична криза в Україні восени 2004 року безпосередньо торкнулася й НДП, низка членів якої в розпал політичної кампанії заявили про підтримку опозиційного кандидата Віктора Ющенка, незважаючи на те, що партія підтримує його опонента Віктора Януковича.

Кушнарьов зазначив, що, з огляду на події кількох останнього років, НДП виявилася неспроможною захистити себе від розпаду. Він також нагадав, що в ході останнього з'їзду партії було створено демократичну платформу НДП, назвавши це кроком, "у якого є всі ознаки політичного зрадництва".

Разом з тим, він з жалем відзначив, що НДП як суспільно-політичний проект себе вичерпала. "Партія, яка не керується засадами внутріпартійної демократії і партійного товариства, народжує у своїх рядах політичних супротивників, є невиліковно хворим суспільним організмом і повинна припинити своє існування", - зазначив Кушнарьов.

"Тому я заявляю про своє остаточне рішення про вихід з НДП й одночасно про початок створення нової партії", - сказано в заяві.

За словами Кушнарьова, його досвід політичного й державного діяча дозволяє йому стверджувати, що у нього "вистачить сил і знань реалізувати разом зі своїми прихильниками новий, дійсно демократичний проект партії.

Ця партія, на думку Кушнарьова, "у своїй ідеологічній діяльності відображатиме основні закономірності й імперативи розвитку українського суспільства, спиратиметься на запити й потреби більшості його громадян, постійно піклуватиметься про захист прав і свобод будь-яких меншостей, і разом з тим ніколи не керуватиметься цинічним за своєю суттю принципом "мета виправдовує засоби".

Кушнарьов подякував усім товаришам по НДП і запросив їх "до спільних дій в ім'я щасливої долі України".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua