Суркіс не віддасть "Динамо" Григоришину. Хай виростить власний клуб

П'ятниця, 17 грудня 2004, 13:54
Президент ФК "Динамо" (Київ) Ігор Суркіс відкидає претензії бізнесмена Костянтина Григоришина на активи cвого футбольного клубу.

Про це він сказав в коментарі з приводу інтерв'ю Григоришина "Українській правді", розміщеному на сайті ФК "Динамо" (Київ).

В інтерв'ю "УП"**/archive/2004/december/14/2.shtml} Григоришин, зокрема, розповів про нечесне позбавлення його активів футбольного клубу з боку колишніх партнерів, а також висловив намір відібрати "Динамо" у нинішніх власників "з принципу".

На думку Ігора Суркіса, інтерв’ю Григоришина – це "спроба використати політичну кон’юнктуру у своїх корисливих целях".

"Можна зрозуміти невдалого бізнесмена, який схильний городити одну брехню на іншу, аби не звинувачувати в своїх проблемах себе, улюбленого. Можна навіть йому поспівчувати. Адже був час (тоді прем’єр-міністром був Павло Лазаренко), коли він відчував себе в Україні всемогутнім", - сказав він.

Суркіс запевнив уболівальників футбольного клубу, що "забрати акції "Динамо" неможливо, як і акції будь-якого з Грандів європейського футболу".

"Якщо ж Григоришин почав турбуватися долею українського футболу, йому можна порадити відновити якийсь з вітчизняних клубів, який потребує фінансової допомоги, та вивести його до великого футболу", - сказав Суркіс.

"Футбольний клуб "Динамо" (Київ) не вмішувався в політику в період виборчої кампанії, усіляко дистанцюючись від невластивих спортивному клубу функцій. Втягнути футбольний клуб в політичне протистояння, зробивши його розмінною монетою в брудній грі нікому не вдасться, в тому числі і Григиришину", - додає президент ФК "Динамо" (Київ).

"Українська правда"

Читайте також:

Костянтин Григоришин: Зараз все "Динамо" (Київ) оформлене на двох людей. Я заберу його у Суркіса з принципу


powered by lun.ua