Чорновіл передумав робити Януковича опозиціонером. Той заспокоїть країну

1 перегляд
Неділя, 19 грудня 2004, 15:44
Керівник штабу Януковича Тарас Чорновіл вважає, що не можна називати кандидата в президенти опозиційним до влади, оскільки сьогодні незрозуміло, що із себе ця влада становить.

"Назвати це опозицією важко. Я не розумію, що становить із себе влада, і я не розумію, хто в Україні називає себе опозиціонерами", - сказав Чорновіл у неділю на прес-конференції в ході форуму громадськості України "Державність".

"Сьогодні говорити про владу й опозиції навіть технологічно некоректно".

Разом з тим, він відзначив, що Янукович чітко задекларував свою позицію, а в іншого кандидата в президенти Віктора Ющенка такої позиції немає.

Чорновіл підкреслив, що головним завданням виборчого штабу протягом останнього тижня перед повторним голосуванням на виборах президента України 26 грудня буде підтвердження цієї позиції.

"Основне завдання протягом останнього тижня - підтвердити опозиційність або позиціювання", сказав Чорновіл.

Він пообіцяв, що Янукович також зробить кілька заяв, які будуть сприяти зняттю напруженості в країні. Крім того, або Янукович, або представники його штабу звернуться до виборців західних областей із проханням поважати вибір регіонів, що підтримали цього кандидата, і не сприймати програш Ющенка як особисту трагедію.

Чорновіл сказав, що під час голосування на сході спостерігачі від Януковича будуть максимально співробітничати із представниками Ющенка, щоб вибори там пройшли чесно.

На заході вони будуть взаємодіяти з міжнародними спостерігачами, щоб перешкоджати порушенням. Він повідомив, що для виборців центральних і північних областей штаб Януковича намагатиметься представити свого кандидата як реальну альтернативу нинішньої влади.

Форум проходить із ініціативи української громадської організації "Загальновійськовий союз України" під гаслом "Конституційність - запорука державності".

За підсумками форуму його учасники ухвалять резолюцію, у якій визначать шляхи захисту конституційного устрою України й зміцнення її державності.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua