Янукович поїхав молитися. Йому дали два ордени

Неділя, 19 грудня 2004, 16:09
Кандидат у президенти Віктор Янукович відбув у суботу ввечері з Одеси в Донецьку область.

У неділю вранці він відбув з Донецька у Святогірськ для відвідання Свято-Успенської лаври.

Під час відвідання лаври Янукович передав їй у дарунок 2 ікони: Святого Пітірима Тамбовського й Св. Георгія Переможця.

Митрополит Донецький і Маріупольський Ілларіон вручив Януковичу 2 вищих ордени православної церкви - Св. Володимира I ступеня й Св. Данила Московського I ступеня.

При цьому Ілларіон зазначив, що Янукович удостоєний цих нагород за подвижництво й роботу зі зміцнення православної церкви.

Ілларіон додав, що православний світ підтримує Януковича в його роботі й вірить, що ставши Президентом, він буде продовжувати таку ж діяльність на благо народу й православної церкви.

У ході відвідання лаври Янукович сказав журналістам, що 19 грудня, у день Св. Миколая, він з родиною традиційно ходить у церкву.

У неділю, з його слів, він молився за мир і спокій, за справедливість, порядок і відродження України.

"Сьогодні я молився, щоб у день виборів не було зіткнень, і щоб вибори пройшли чесно, справедливо й прозоро", - сказав Янукович.

"На наших очах створюється нова українська держава, будується нове суспільство, у якому повинні втілитися в життя демократичні цінності, свобода слова, повага до прав особистості і їх неухильне дотримання", - додав він.

Як повідомляло агентство, в суботу Янукович відвідав Одесу для зустрічей з виборцями.

На цьому тижні Янукович також відвідав Донецьк, Луганськ, Крим, Миколаїв, Херсон і Харків.

Центральна виборча комісія вирішила провести теледебати кандидатів у президенти - Януковича й лідера блоку партій "Наша Україна" Віктора Ющена - 20 грудня.

Український вибір


powered by lun.ua