Ющенко і Омельченко поставили 27 ялинок. На честь кожного регіону

1 перегляд
Неділя, 19 грудня 2004, 16:26
У суботу на Майдані Незалежності прихильники Ющенка святкували день Святого Миколая, на який зібралося близько 5 тисяч людей, переважна більшість яких діти.

Святий Миколай роздав дітям подарунки – набори цукерок та м’які іграшки-апельсинчики.

Привітати дітей зі святом прийшов Віктор Ющенко зі своєю родиною. Діти на Майдані отримали від його імені вітальні листівки.

Виступ Ющенка тривав не більше 5 хвилин.

"Я переконаний, що Вітчизна, Україна починається з родини. Якщо ми поважаємо батьків і любимо їх, ми любимо нашу Батьківщину, наших дітей, і в нас є майбутнє", сказав Ющенко.

Короткий виступ лідера опозиції закінчилося співом народних пісень і виступом фольклорних ансамблів.

Водночас у імпровізованому дитячому наметовому містечку на зеленій тканині діти написали прохання та побажання новому президентові.

Зокрема, на листі були написи "Ющенко – наш Президент!", "Щоб був Ющенко", "Ющенко, будь з нами", "Діма за Ющенка та вільну Україну".

На Майдані Незалежності під час святкування також урочисто запалили вогні на 27 ялинках, які символізують різні регіони України.

Ялинки прикрасили іграшками різних кольорів та геральдикою адміністративних центрів України, наприклад Кримську ялинку рибами, Донецьку – шахтарськими касками.

Свято для дітей організували коаліція "Сила народу" за підтримки київського міського голови Олександра Омельченка.

Біля площі, де зібралися демонстранти з жовтогарячими прапорами й символікою Ющенка, періодично проїжджала колона з 20 автомобілів з білими-синіми прапорами Януковича.

Прихильники Януковича прикрасили ковану огорожу по вулиці Інститутській білими й блакитними стрічками, які були зірвані "помаранчевими".

Прес-служба штабу Ющенка, РІА Новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua