САЦЮК САМ ДОВЕДЕ, ЩО НЕ ВІН ТРУЇВ ЮЩЕНКА

Неділя, 19 грудня 2004, 19:09
Екс-заступник голови СБУ Володимир Сацюк збирається провести власне розслідування отруєння Ющенка і відкидає всі звинувачення в причетності до замаху на лідера "Нашої України".

"Сьогодні, коли мій статус народного депутата дає мені більше прав і свободи займатися цим розслідуванням, я докладу всіх зусиль для самостійного розслідування", - сказав Сацюк в інтерв'ю телеканалу ICTV.

Сацюк сказав, що в результаті того, що сталося, "зачеплені моя честь і моєї сім'ї".

Він додав: "Я найму професійних людей, які будуть займатися цим".

Зокрема, Сацюк збирається вивчити "вірогідність озвучених аналізів і "Рудольфінерхауз", і окремих професорів, яких ніхто не бачив".

Також Сацюк був обурений заявами про отруєння Ющенка ендотоксинами й біологічною зброєю, які звучали до оприлюднення результатів про отруєння Ющенка діоксином.

"Чому Генпрокуратура не задає питання цим людям: чому вони роблять непідтверджені звинувачення?", - запитав Сацюк.

Сацюк повідомив, що після відкриття кримінальної справи у вересні він "давав пояснення й слідчій комісії (парламенту на чолі із Сівковичем), і слідчому Генпрокуратури".

"Все сконцентрували й пішли найлегшим шляхом", - сказав Сацюк. Як відомо, в день отруєння останній раз Ющенко вечеряв на дачі Сацюка, де також був присутній голова СБУ Ігор Смєшко.

Сацюк додав, що Ющенко спізнився до нього на дачу, оскільки перед тим був на іншій вечері.

"Українська правда"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!