Ющенко збирається виграти в 16%, а Янукович – мультиками змобілізувати до боротьби

1 перегляд
Понеділок, 20 грудня 2004, 15:06
Команда Ющенка прогнозує у другому турі розрив між їхнім лідером і Януковичем на рівні 16%.

Як сказав на прес-конференції один із координаторів вуличних акцій Володимир Філенко, вони очікують "16% плюс-мінус соціологічна похибка".

Інший координатор Тарас Стецьків вважає реальним результат 60% за Ющенка і 40% за Януковича.

Водночас вони попередили про ряд технологій, які збирається використати сторона Януковича. Юрій Луценко, який також брав участь у прес-конференції, сказав, що Янукович для своєї підтримки збирається "організувати широкий козацький рух".

"Це маразм: вони збираються проводити парад перемоги Януковича в столиці, звернутися до кубанських козаків за допомогою, до тренувань козаків залучати міліцію і омон... І головне – організувати демонстрацію по телебаченню фільмів і мультиків про козаків", - процитував Луценко уривки із плану організації козацького руху.

Також, за словами Луценка, штаб Януковича збирається організувати спецпотяги з людьми зі сходу України. Так, до Києва з Луганської області потяги мають прибути 27-28 грудня.

"Цього разу ці потяги позначено як "туристичні". "Укрзалізниця" вирішила більше не підставлятися, і замовником цих потягів тепер виступає фірма з Чоколовського бульвару Києва", - сказав він.

Однак, зазначив Луценко, "ми вдячні Януковичу за максимальну кількість людей, яку він привезе зі Сходу". "Так вони швидше позбудуться геббельсівщини, яку їм насаджує телебачення".

"Під час помаранчевої революції максимум прихильників Януковича, які були зосереджені під Києвом, сягав 30 тисяч. Однак не було жодних сутичок – бо ці люди приходили на Майдан, вдихали повітря свободи і переконувалися, що там не стоять американські шпигуни", - сказав Луценко.

Координатори вуличних акцій також повідомили, що наметове містечко на Хрещатику залишатиметься до визнання Ющенка президентом і охоронятиме мера Києва Омельченка від блокування з боку донецьких.

"Переговори з Омельченком – це перманентний процес. Він наполягає, щоб проїжджу частину звільнили від наметів, ми теж за це і навіть почали пересувати частину на тротуар".

"Але коли пішли заяви (про приїзд до Києва великих груп прихильників Януковича), ми припинили переселення, бо намети, крім того, захищатимуть мерію і Омельченка", - сказав Філенко.

"Тож цей новий рік буде з родзинкою, зелено-помаранчевим... Ми спробуємо, щоб наметове містечко вмонтувалося у святкування нового року", - додав він.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua