Штаб Януковича вимагає негайної перевірки заяв Омельченка або вибачення Ющенка

1 перегляд
Понеділок, 20 грудня 2004, 18:49
Голова штабу кандидата Віктора Януковича Тарас Чорновіл схвильований, що починаються розмови про можливе використання зброї.

Так Чорновіл прокоментував заяву депутата Григорія Омельченка про те, що на Донеччині готується сценарій зриву переголосування 26 грудня з використанням зброї Чорноморського флоту Російської Федерації.

"Нас хвилює те, що починаються розмови про можливе використання зброї в даному конфлікті. Ми прекрасно розуміємо, що якщо ці розмови пішли, значить їх хтось, очевидно, розпускає їх навмисно", – вважає Чорновіл, слова якого наводить прес-служба штабу Януковича.

З цього приводу, сказав він, "ми звертаємося до Служби безпеки України з вимогою негайно допитати Омельченка, перевірити наведені ним факти і не допустити використання провокацій під час виборів, оскільки наш штаб зацікавлений у тому, щоб вибори відбулися чесно, і ніхто не зміг поставити під сумнів їх результати".

Оскільки заява торкається міжнародного питання, а саме порушує інтереси іншої держави, у даному випадку – Росії, "ми наполягаємо, щоб МЗС України звернулося до Російської Федерації, аби зі свого боку відповідну перевірку здійснило ФСБ РФ", – зазначив він.

"Ми наполягаємо, щоб перевірки були проведені терміново і у разі, якщо факти не підтвердяться, були спростовані штабом Віктора Ющенка", – сказав Чорновіл.

У заяві, поширеній прес-службою штабу Януковича, зазначено, що інформацію про заяву Омельченка оприлюднила "низка опозиційних сайтів".

Проте, останніми тижнями як Янукович, так і Чорновіл акцентують увагу, що саме їхній кандидат є опозиційним кандидатом.

В той же час, Служба безпеки України перевіряє інформацію про формування загонів у регіонах, які нібито планується задіяти в Києві в день переголосування другого тура виборів 26 грудня.

"Ця інформація прийнята до відома й перевіряється", - повідомили у понеділок у прес-службі відомства, передає "Інтерфакс-Україна".

У прес-службі Генпрокуратури сказали, що мають у своєму розпорядженні цю інформацію, але поки нічого не коментують.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua