Дебати: Ющенко був гірше, ніж очікувалося, Янукович – узагалі поганим

Понеділок, 20 грудня 2004, 22:48
Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що кандидат у президенти Віктор Ющенко виграв повторні теледебати, і таким чином забезпечив собі перемогу в президентській кампанії в цілому.

"У ряді епізодів заключної стадії теледебатів ми слухали виступ нового президента і нового лідера країни", - сказав політолог.

Оцінюючи дебати в цілому, Карасьов сказав:

"Якщо на перших теледебатах Віктор Янукович був краще, ніж очікувалося, а Віктор Ющенко був просто краще, то зараз можна сказати, що Ющенко був гірше, ніж очікувалося, а Янукович був просто гірше".

"Особливо це стосується першої частини дебатів, яка пройшла нудно, затягнуто і невиразно", - додав Карасьов.

Оцінюючи другу частину теледебатів, політолог відзначив, що ситуація "трохи змінилася в кращий бік, дискусія акцентувалася на змістовних сторонах, що дало більше переваг Ющенку".

"У цій другій частині лідер "Нашої України" був переконливий, його позиція була переконлива за рахунок щирості, чесності".

"У деяких, особливо яскравих епізодах своїх відповідей і виступів Ющенко продемонстрував розуміння морального мандату нового президентства, морального мандата нової влади", - сказав Карасьов.

Політолог також вважає, що відповіді Януковича були непереконливими.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте також:

Тимошенко: Ющенко відправив Януковича в нокдаун

Ющенко переміг на дебатах 3:1?


powered by lun.ua