Комуністи стали на захист Медведчука, Ківалова і Клюєва. Фракція Януковича хоче звіту по банку "Україна"

Вівторок, 21 грудня 2004, 12:36
Представник КПУ Сергій Гмиря вимагає розслідувати прослуховування голови адміністрації президента Медведчука, екс-голови ЦВК Сергія Ківалова та віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва.

Про це він заявив у вівторок, коментуючи утворення слідчої комісії з розслідування звільнення президентом Кучмою Володимира Сацюка.

Комуніст Гмиря звернув увагу на питання "національної безпеки", оскільки "5-й канал" "опублікував матеріали стеження за головою адміністрації президента, за головою ЦВК, віце-премєр-міністром".

"Ви знаєте, кілька десятиліть тому Ніксон отримав імпічмент за значно менші вибрики. Сьогодні Ющенко, ще не ставши президентом, вже готує підґрунтя, щоб йому винести імпічмент", - заявив комуніст.

"Підкреслюю, прослуховуються вищі особи держави, а цим ще й нахваляються", - наголосив гнівним тоном комуніст.

За його словами, у парламенті з цього питання повинен бути генпрокурор, голова СБУ "і відповісти, яким чином у цій країні йде стеження за усіма. Ми всі під ковпаком".

Водночас "регіонал" Валерій Коновалюк зазначив, що "порушення на вищому державному рівні не повинні залишатися без розгляду". Водночас він заявив про необхідність звіту на наступній сесії всіх комісій, які існують у Верховній Раді, "наприклад по банку "Україна".

Як відомо, ситуація навколо банку "Україна" неодноразово використовувалося для дискредитації Ющенка.

Соціаліст Шибко звернув увагу, що "одні комісії створюються, а інші ні", і вимагав ухвалення закону про комісії Верховної Ради.

"Українська правда"

Читайте також:

Верховна Рада розслідуватиме, як Кучма звільняв Сацюка, а Медведчук тиснув на суд

Як Янукович фальсифікував вибори. Частина 3
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!