Януковичу готують новий "теракт". Але Ющенку не треба, щоб він знімався з виборів

Вівторок, 21 грудня 2004, 13:17
Політтехнологи Віктора Януковича розробляють сценарій провокації, яку планують здійснити у останні дні перед виборами з метою підняття його рейтингу.

Як повідомив "Українській правді" один із політтехнологів Ющенка Ігор Гринів, провокація буде схожа на вересневі події у Івано-Франківську, коли в Януковича кинули яйцем – з тією відмінністю, що тепер це не буде мати карикатурних форм.

Також, сказав Гринів, ще одна технологія, яка розробляється командою Януковича – це його повернення з відпустки на посаду прем’єр-міністра з тим, щоб мати вплив на дії силових структур у день виборів 26 грудня.

Однак, за словами Гриніва, це уже ніяк не вплине на рейтинги Ющенка і Януковича. За його словами, останні соцдослідження показують відрив Ющенка в 16%.

"З 21 листопада відбулися серйозні зміни на користь Ющенка у центральній Україні, північно східній і південній", - сказав Гринів.

"Найбільший ріст рейтингу Ющенка спостерігається у поясі від Житомирської і Хмельницької областей до Кривого Рогу і Полтави", - додав він. "Водночас впав рейтинг Януковича у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях".

За словами Гриніва, найбільше число невизначених у Дніпропетровській і Харківській областях, причому рейтинг Ющенка у цих регіонах зріс на 10%.

"Саме на невизначених були адресовані ключові заяви Ющенка під час дебатів, особливо у його заключному слові, коли він руйнував міфи щодо його кроків на посаді президента", - сказав Гринів.

Гринів також повідомив, що найбільш неприємним для Ющенка є зняття Януковича з виборів.

"Тоді змінюється мотивація людей при голосуванні. Частина нестійких прихильників Ющенка подумають, що він і так переможе, і під впливом, наприклад, поганої погоди, можуть залишитися вдома".

"Якщо Янукович зніметься, то тоді після перемоги Ющенка постане неприємна тема, що він був обраний президентом на безальтернативній основі", - сказав Гринів.

Як відомо, якщо Янукович зніметься з виборів, то для перемоги Ющенко має набрати 51% виборців, які взяли участь у голосуванні.

У вівторок штаб Януковича також виступив із заявою про підготовку замаху на Ющенка.

"Українська правда"

Читайте також:

"БОЙОВИКИ ЯНУКОВИЧА" ГОТУЮТЬ ЗАМАХ НА ЮЩЕНКА?powered by lun.ua