Чорновіл замінить темники на світовики. На підприємстві Порошенка забирають паспорти?

Середа, 22 грудня 2004, 17:01
Керівник штабу Віктора Януковича Тарас Чорновіл заявляє, що на підприємствах Харківщини у працівників вимагають віддавати керівництву невикористані відкріпні талони, інакше їм не видадуть зарплату.

Про це він розповів на брифінгу в штабі Януковича у вівторок.

За словами Чорновола, це робиться за наказом мера Шумілкіна.

Також Чорновіл поскаржився, що "Укрзалізниця" не дає потягів для перевезення спостерігачів на Західну Україну.

Керівник штабу Януковича поскаржився на те, що має місце "скуповування паспортів або паспортних даних", а на маріупольській фабриці "Рошен" начебто збирають паспорти під загрозою звільнення.

Окрім цього, керівник штабу Януковича поскаржився, що представників Януковича на дільницях, які прибули зі Сходу у Львові ледь не вигнали з готелю, і залагодити ситуацію вдалося лише за допомогою голови облради Сендака.

У свою чергу він відзначив, що на Сході представникам Януковича в дільничних комісіях наказано співпрацювати з представниками і спостерігачами Ющенка.

Він також поскаржився на розпалювання народного протистояння з боку "Нашої України", зокрема як приклад навів мітинг в Червонограді, відео якого він обіцяв оприлюднити в ЗМІ.

"Це певна гра з вогнем, бо на Західній Україні людей підбурюють на сталінсько-фашистські дії", - сказав Чорновіл.

Чорновіл також заявив, що Віктор Янукович не поїде в регіони Західної України "з міркувань безпеки".

Коментуючи інцидент у Донецьку з побиттям "Потягу дружби" прихильниками Януковича, Чорновіл заявив, що вимагатиме покарати винних в інциденті.

"Я хочу, щоб люди, які пішли на цю провокацію, на такий крок у Донецьку, щоб вони були виявлені, щоб були покарані, якщо вони це робили справді, і щоб було проведено всебічне розслідування", - сказав він, додавши, що особисто має намір звернутися до міліції із проханням провести розслідування цього інциденту.

"Дій нашого штабу там не було", - сказав Чорновіл.

Чорновіл повідомив, що штаб Януковича не зацікавлений у нагнітанні ненависті серед прихильників різних кандидатів.

Щодо висвітлення Януковича в ЗМІ, то керівник його штабу заявив, "більшої шкоди, ніж завданої темниками, йому завдати не могли". Він також пообіцяв після виборів нову ініціативу – "світовики", які нікого ні до чого не будуть зобов'язувати, а поширюватимуться разом з прес-релізами".

Чорновіл також вибачився за те, що не змогли дати протягом кампанії перед переголосуванням достатньо "ексклюзиву" кандидата.

"Українська правда"


powered by lun.ua