Ющенко став "Людиною року 2004". В Польщі

П'ятниця, 24 грудня 2004, 10:11
Авторитетний польський тижневик "Wprost" назвав Віктора Ющенка "Людиною року 2004".

Досі такого звання удостоювався лише один іноземець, повідомляє DW. Минулого року ним став комісар з питань розширення Європейського союзу, німець Гюнтер Фергойген.

Перед тим, як оголосити рішення своєї редколегії, журнал "Wprost" в останньому номері опублікував результати опитування громадської думки щодо рейтингу популярності закордонних політиків серед поляків.

Згідно з відповідями на запитання, кого б із закордонних політиків ви підтримали, якби вони взяли участь у президентських виборах у Польщі, Віктор Ющенко посів 5 позицію, поступившись лише Джорджу Бушу, Тоні Блеру, Жаку Шираку та Гергарду Шредеру.

А в четвер тижневик "Wprost" оголосив Віктора Ющенка "Людиною року 2004".

Звання "Людини Року", сказано в рішенні редколегії "Wprost", було надано Ющенкові за те, що "він здійснив найбільший вплив на нашу дійсність; за пробудження ним масової свідомості в Україні; за відбудову громадського руху за демократію; за найскладніше мистецтво для політика – керування безкровною революцією; за відродження патріотизму без націоналістичних гасел; за повернення Європі України; за нагадування полякам про енергію та ентузіазм часів народження "Солідарності".

Ця нагорода призначається з 1993 року, і серед її лауреатів були такі особистості, як Лех Валенса, Александр Квасьнєвський чи Єжи Бузек.

Головний редактор тижневика "Wprost" Марек Круль у своєму вітальному листі до лідера української опозиції, пояснюючи, чому він звертається до Ющенка "Пане президент", пише, що тільки фальшування затягнули вступ українського політика на посаду президента України.

Урочисте вручення звання "Людина року 2004" відбудеться 7 січня у столичному готелі "Софітель Вікторія".

powered by lun.ua
Усі новини...