Кучма вітатиме Україну з Новим роком і не змінив думку про Януковича

Неділя, 26 грудня 2004, 12:28
Президент України Леонід Кучма сподівається, що сьогоднішнє голосування на президентських виборах буде останнім.

Про це він сказав в інтерв`ю журналістам після того, як проголосував сам на виборчій дільниці №7 ТВО №223, що розташована у середній школі №25 на вул. Десятинній у Києві.

За словами Кучми, коли він сьогодні вкидав бюлетень у скриньку для голосування, то перехрестився і подумав: "Дай Боже, щоб це (голосування) було останнім". На думку Кучми, "так і буде".

Він також сказав, що "той, хто програє, повинен зателефонувати переможцю і привітати його. І на цьому треба поставити крапку".

Кучма вважає, що фальсифікацій під час переголосування другого туру президентських виборів не буде.

"Я відкидаю це (фальсифікації) на 100 відсотків", - сказав глава держави.

В той же час, за його словами, "хоча порушення обов`язково будуть, але ці порушення ніякою мірою не вплинуть на результати голосування".

Президент Кучма, як і раніше, переконаний, що Віктор Янукович був би "непоганим президентом для України".

"Я переконаний, що він (Янукович) би був непоганим президентом для України", - сказав Кучма.

За словами Кучми, "завжди хочеться бачити" на посту президента "когось кращого, ніж це є сьогодні". На його переконання, так само "дивились" і на нього.

Як сказав президент, розклад політичних сил в Україні таким, що "воно само собою визріло" (рішення про висування кандидатів на пост глави держави).

Кучма сказав, що в Україні "тим більше посада прем`єр-міністра - це майбутній кандидат у президенти".

За його словами, "деякі, стаючи прем`єрами, одразу ж не витримують і на другий день починають працювати над іміджем, а не над економікою, інші – трохи пізніше".

Відповідаючи на запитання про активність виборців 26 грудня Кучма відповів: "Я думаю, що активність буде меншою". На думку президента України, виборці вже стомились, оскільки "в житті багато політики".

Кучма також нагадав, що хотів би, щоб швидко були підраховані результати голосування, інавгурацію нового президента держави провели 30 грудня "і на цьому поставили крапку". Але, за словами Кучми, зміни до закону про вибори президента, які ухвалив парламент, ускладнять підбиття підсумків виборів.

Відповідаючи на запитання, де Кучма зустрічатиме Новий рік, президент сказав: "Точно буду в Києві, у колі сім`ї – на сто відсотків".

Відповідаючи на запитання, де він перебуватиме на Різдво, Кучма відповів: "На Різдво подивимось, як події будуть розвиватись".

Кучма також нагадав про свій фонд"Україна", який за його словами, працюватиме на об`єднання держави.

За словами Кучми, одна з проблем, якою буде займатись його фонд – це проблема об`єднання України. За його словами, останнім часом, особливо після другого туру президентських виборів, лунали заклики про розподіл України "і за ідеологією якоюсь мірою, і за територією".

На думку президента, це "проблема із проблем, і головне завдання майбутнього Президента і політичної еліти" – зробити так, щоб такого розподілу не існувало.

Кучма також нагадав, що його фонд займатиметься підтримкою талановитої молоді.


УНІАН
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!