Саакашвілі під Новий рік приїде до Ющенка, щоб похвалити за кота Леопольда

Четвер, 30 грудня 2004, 13:22
Президент Грузії Михайло Саакашвілі збирається 31 грудня відвідати Україну, щоб поздоровити Віктора Ющенка з перемогою на виборах.

"31 грудня я обов'язково прилечу в Україну, щоб ще цього року віддати данину поваги українцям і особисто потиснути переможцю руку", - сказав Саакашвілі в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Саакашвілі відзначив, що Україні "дуже пощастить" із президентом Ющенком.

Саакашвілі розповів, що з Ющенком він познайомився в 2001 році. "Він відкрита, проста людина. Не любить охорони і всіляких протокольних умовностей. І мені ця позиція теж дуже близька".

"Ющенко дуже талановита особистість, що, скажемо так, у багатьох випадках навіть протипоказано професійному політику", - додав він.

"Усі ці роки більшість політиків радили Віктору Андрійовичу бути більш прагматичним і агресивним. І зовсім дарма. Адже Ющенко ідеально відображає сутність українського менталітету: порядна, розумна, дипломатична, обережна людина, яка не просто любить свою країну, а, нехай це звучить банально, відчуває усіма фібрами своєї душі".

Саакашвілі сказав, що під час революції Ющенко "зумів пройти по самій грані всіх інтересів, дотримуючись при цьому політичної рівноваги".

Говорячи про революцію, Саакашвілі сказав, що вона була "святковою, відкритою, доброю, але наполегливою у своєму напорі атмосферою Майдану".

"Не буду коментувати мультфільми про того ж кота Леопольда, але з задоволенням спостерігав, як це роблять українські політики. І веселився від душі. Це дуже гарно і головне — безпрограшно. Оскільки проти іронії і сміху силові методи й адмінресурс неспроможні".

***

Тим часом "Дзеркало тижня" також написало про підготовку до інавгурації Ющенка. Газета відзначає, що готовність прибути в Україну уже висловили деякі лідери "великої сімки".

powered by lun.ua