Тимошенко літала в Донецьк з Волковим і зустрілася з Ахметовим

Четвер, 30 грудня 2004, 16:00
Під час свого візиту в Донецьк Юлія Тимошенко зустрілася з найбільшим бізнесменом України Ринатом Ахметовим.

Про це з посиланням на свої джерела повідомляє донецький сайт "Острів".

За словами джерел, Ахметов зустрів Тимошенко в аеропорту. Вони також повідомляють, що Ахметов спілкувався з Тимошенко "не тет-а-тет, а в компанії з якимись російськими бізнесменами".

Сама Тимошенко після ефіру на ТРК "Україна", відповідаючи на запитання, чи плануєте ви зустрітися з Ахметовим, сказала: "Я можу вам сказати - те, що я маю можливість бути в ефірі, що мене зустріли і, я сподіваюся, проведуть, це була добра воля Рината Ахметова".

"Тому я вважаю, що він вчинив правильно. Я їхала в Донецьк, у Донецьку він має більший авторитет серед людей, і те, що він зустрів…, дав можливість поспілкуватися через телебачення з людьми... і це все, я вважаю, що це нормальний крок назустріч один одному", - відзначила вона.

Тимошенко прилетіла в Донецьк без охорони, але з Олександром Волковим, відзначає видання. На питання про якість, у якій він супроводжує Тимошенко, він відповів, що є народним депутатом і чітко розділяє думки й переконання Тимошенко.

Раніше Волков заявляв, що бачить прем'єр-міністром Юлію Тимошенко.

Аналізуючи візит Тимошенко, автор матеріала відзначає, що "якщо Ющенко, з огляду на складність регіону, повторить помилку Леоніда Кучми й віддасть Донбас під кураторство Тимошенко, чи когось іншого. То...знову віддасть "на особливих умовах" область Ахметову".

Як відомо, керівник штабу Ющенка Олександр Зінченко стримано оцінив візит
Тимошенко в Донецьк.

У п'ятницю на прес-конференції в Києві, Зінченко заявив, що Тимошенко ніхто не уповноважував вести переговори з "донецькими" від імені Ющенка.

"Переговорний сепаратизм у нас не передбачається" - сказав Зінченко. У той же час, він відзначив, що якщо якісь переговори Тимошенко із представниками "донецької групи" і будуть вестися, то це будуть "розмови однієї персони з іншою персоною".

Читайте також:

Ющенко пропонував руку Ахметову й Пінчуку

Тимошенко пустить Януковича в парламент, щоб він ходив не тільки із прапорцем

Тимошенко прийшла на ефір у формі "Шахтаря" і сказала, що просила повіситися як мама

Тимошенко подарувала серце Донбасу й подякувала Ахметову

Кучма не поздоровляв Ющенка. Зінченко попередив, що Янукович - глухий казкар, а Тимошенко - сепаратистка?

Найбагатша людина України Ахметов: Якби я програв вибори, я би пішов у парламент і був би в опозиціїpowered by lun.ua