В Іраку помер іще один українець. Ющенко бере справу під свій контроль

Понеділок, 10 січня 2005, 10:30
9 січня о 20.15 за місцевим часом у багдадському військовому шпиталі від отриманих внаслідок вибуху авіабомби поранень помер старший технік механізованої роти 72 окремого механізованого батальйону 7-ї омбр старший прапорщик Володимир Сєдой.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Як повідомлялося, 9 січня в Іраку внаслідок вибуху бомби загинули 7 українських миротворців, ще 7 дістали поранення.

Трагедія сталася після завершення операції із викриття схованки та вилучення великої кількості боєприпасів неподалік міста Ес-Сувейра.

Вилучені боєприпаси, серед яких було 35 авіаційних бомб, трьома машинами було перевезено на спеціально визначене місце для їх знешкодження. Після того, як вони були розвантажені, з невідомих поки що причин, і стався вибух великої потужності.

Віктор Ющенко висловив глибокі співчуття родинам та близьким українських миротворців, які в неділю загинули в Іраку.

Він також бажає якнайшвидшого одужання пораненим.

Ющенко підкреслив, що всі соціальні зобов'язання держави перед постраждалими та сім'ями загиблих будуть, безумовно, виконані. "Я особисто за цим простежу", - зазначив він.

Ющенко також пообіцяв взяти під особистий контроль розслідування трагічного інциденту, внаслідок якого загинули громадяни України - за один день українські війська зазнали майже таких самих втрат, як за весь попередній термін військової операції.

Щодо питання про виведення українського миротворчого контингенту з Іраку, то Ющенко вирішуватиме його одразу після вступу на посаду президента, повідомляє прес-служба Ющенка

Читайте також:

В ІРАКУ ЗАГИНУЛИ СІМ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ОХОРОНЯЛИ РОЗВАНТАЖЕННЯ ЗБРОЇpowered by lun.ua