У Мороза нема проблем з прем'єрством

Вівторок, 11 січня 2005, 15:27
Лідер соціалістів Олександр Мороз вважає, що відсутність економічної освіти не стане йому на заваді, аби якісно виконувати функції прем'єр-міністра України.

"Я можу навести десятки прикладів по світу, як в країнах не економісти і не господарниками керують урядами. Можливо, тому там і успіхи кращі, ніж у нас", - сказав він в коментарі Інтитуту масової інформації.

Зараз, за словами Мороза, виробляють принципи формування нового уряду та призначення прем'єр-міністра.

"Це має бути професіонал, який працював би керуючись законами, а не якимись політичними вказівками. Далі в уряді не повинно бути бізнесменів, хто займається бізнесом, нехай займається, йому треба створити умови вільні від адміністративного втручання, але він не повинен займатися владою", - зазначив він.

"Бо хоче він цього чи не хоче, а він буде займатися своїм бізнесом. І третє, кандидат не повинен бути представником одного з трьох кланів - дніпропетровського, донецького та київського", - додав Мороз.

Щодо того, чи готовий Ющенко піти на такі принципи і за ними сформувати уряд Мороз відповів так:

"Віктор Андрійович сказав, що ці принципи він повністю поділяє. Але конкретно на питання про формування уряду нехай відповість він сам. Схоже, він не може на це відпровісти зараз".
powered by lun.ua