Буш хоче, щоб Ющенко поговорив з ним

Вівторок, 11 січня 2005, 23:48
У Вашингтоні очікують, що нова влада України буде консультуватися й обговорювати питання про виведення своїх військ з Іраку із США, з багатонаціональними силами, а також з іракським урядом.

Про це заявив у вівторок офіційний представник держдепартаменту США Ричард Баучер.

"Ми сподіваємося, що уряд України, коли вступить у свої права, ретельно розгляне це питання й обговорить його з нами й з іракцями", - підкреслив Баучер.

При цьому він звернув увагу на той факт, що прийнята про виведення українських військ з Іраку "резолюція Верховної Ради не є обов'язковою" і що президент України Леонід Кучма у своєму розпорядженні "попросив лише виробити запасний план".

"Наскільки ми бачимо, українське керівництво ще не ухвалило рішення щодо виведення військ", - підкреслив представник держдепартаменту, додавши, що рішення про виведення українських військ з Іраку "буде прийматися новим урядом" після "проведення повних консультацій з усіма нами".

РІА "Новости"

Читайте також:

США хочуть, щоб українців з Іраку забрал Ющенко, а не Кучма

КУЧМА ВИВОДИТЬ ВІЙСЬКА З ІРАКУ, життя солдата коштує 105 тисячЧитайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua