Томенко не зможе писати темники без Медведчука

Середа, 12 січня 2005, 17:29
Народний депутат Микола Томенко переконаний, що за президентства Ющенка не буде темників.

Так голова парламентського комітету з питань свободи слова прокоментував заяву Ігоря Шурми про "помаранчеві темники", що нібито з’явилися в ЗМІ, повідомляє прес-служба шатбу Ющенка.

"Якщо в адміністрації президента й обласних державних адміністраціях не буде чільних представників СДПУ(о), то писати "темники" просто не буде кому", - сказав Томенко.

"Так сталося, що команда Медведчука довіряла писати "темники" лише членам своєї партії та російським заробітчанам, тому, на щастя, цьому антинародному феномену не навчили представників інших політичних сил. Можливо, це один із найбільших здобутків Медведчука і його оточення", - пояснив він.

Депутат переконаний, що за часів президента Ющенка інструкцій для журналістів не писатимуть, "оскільки це було би приниженням гідності нової влади і зневагою до журналістів".

"Та й таких примітивних текстів, якими були "темники" Медведчука, ніхто з команди Ющенка писати не стане", - додав він.

Томенко нагадав, що команда Ющенка вже провела зміни до законів, що стосуються ЗМІ, і готує ще низку законодавчих актів, які "раз і назавжди закріплять право журналістів і редакційних колективів на професію, право відстоювати свої переконання й редакційну політику".

У середу у парламенті член СДПУ(о) Шурма заявив про різке перефарбування ЗМІ та появу помаранчевих темників. За його словами, власники каналів роблять це через боязнь втратити свій бізнес за влади президента Ющенка.

Читайте також:

СДПУ(о) скаржиться на темники

powered by lun.ua