Інавгурація Ющенка буде до четверга, бо падає імідж

П'ятниця, 14 січня 2005, 13:58
Народний депутат Петро Порошенко переконаний, що Верховний Суд України не зволікатиме з розглядом скарги Віктора Януковича, і інавгурація нового президента відбудеться на початку наступного тижня.

Таку думку він висловив журналістам у п'ятницю.

Порошенко підкреслив, що основним принципом програми Ющенка було невтручання в діяльність судової гілки влади і на сьогодні позиція, що влада не повинна втручатися і впливати на рішення суду, залишається незмінною.

"Я переконаний, що суд неодноразово демонстрував свою здатність приймати законні і незалежні рішення. І цього разу також не відійде від цієї лінії… Я глибоко переконаний, що абсолютна більшість або всі позиції, викладені у скарзі, були вже досліджені судом і відхилені", - сказав він.

Саме тому Порошенко не виключає, що суду не знадобиться і 5 днів для розгляду справи.

І, відповідаючи на питання, чи може відбутися інавгурація в четвер, 20 січня, коли спливе строк розгляду у Верховному Суді, він сказав: "Я думаю, це буде раніше".

Коментуючи скаргу взагалі, Порошенко висловив думку, що її єдиною метою є затягування часу вступу на посаду нового президента.

Він зауважив, що це має дуже чіткі наслідки, оскільки кожен день проводиться приватизація за безцінь тощо.

Також, за словами Порошенка, серйозні проблеми спостерігаються з іміджем України, тому що після того, як весь світ визнав результати виборів, "ми сьогодні постійно змінюємо дату інавгурації".

УНІАН


powered by lun.ua