У Донецьку Ющенку замість Нобеля пропонують баланду, а Тимошенко - кабаре

Субота, 15 січня 2005, 17:49
У Донецьку в суботу пройшов черговий мітинг на підтримку Віктора Януковича й на захист конституційних прав.

На центральній площі Леніна зібралося близько чотирьох тисяч осіб, повідомляє "Острів".

Організаторами мітингу виступають Партія регіонів і Прогресивна соціалістична партія України.

Під час мітингу на сцену по черзі піднімалися "представники трудових колективів", пенсіонери, ветерани, які "таврували" ганьбою Віктора Ющенка і його команду, недобрим словом згадували "Юлічку" і всіх "помаранчевих".

Пожвавлення в мітинг вніс виступ жінки похилого віку, що приїхала з іншої області, і українською мовою суворо засуджувала жовтогарячих, а на закінчення виступу раптом кілька разів проскандувала "Ми за Ющенка, ми за Ющенка!".

Під гучний сміх присутніх ведучий мітингу голосно поправив її, що "ми за Януковича". Жінка схопилася за голову, вибачилася, і сказала, що вона обмовилася тому, що "це коричневі так мені загаділі голову".

На мітингу проходив збір підписів "за автономію Донбасу" й окремим списком - "за Януковича". На площі було багато синьо-білих прапорів з написом "Янукович-выбор 2004".

Навколо пам'ятника Леніну як і раніше розташоване наметове містечко з 38 наметів активістів ПСПУ. По периметру містечка встановлено й 6 наметів Партії регіонів, у яких роздають листівки із закликом "захистити конституційні права й свободи громадян".

У листівці повідомляється, що "жовтогарячий" психоз продовжує набирати обороти", а Ющенко, "який називав жителів Донбасу "холуями" й, який зібрав навколо себе ідейних спадкоємців фашизму, гідний лише одного всенародного презирства!".

Крім того, у листівках Ющенко обвинувачується в тому, що поставив Україну "на межу громадянської війни", допустив інфляцію й ріст цін.

"Все це злочини перед народом, за які потрібно давати не Нобелівську премію, а тюремну баланду. І час народної розплати вже близький!", - говориться в листівці.

Як повідомили активісти акції, уночі в наметовому містечку чергують близько 40 чоловік.

В п'ятницю в Донецьку також пройшов мітинг у підтримку Януковича, на який зібралося близько 8 тисяч прихильників кандидата.

Під час цього мітингу, відзначає "Острів", найбільші овації зірвала дівчина, яка прочитала зі сцени власний вірш.

У вірші, зокрема, є такі рядки: "Не пустим в Донбасс вашу ржавую рать, мы будем стеною живою стоять", "Нет права у нас захлебнуться во лжи, которую льет помаранчевый сброд", "Геть, Ющенко, геть, ты разносчик чумы".

Автор вірша радила "бандитам" летіти в Штати (орфографія збережена):

"Там будете дружно тарелки вы мыть, мести авеню, дяде Сэму служить.

А Юлю, быть может, возьмут в кабаре, да, правда, товар по дешевой цене.

И ваш Порошенко без всяких диет похуднет не раз при разгрузке конфет.

Там Плющ, неулыбчивый горе-министр, слезами зальется на мойке канистр.

Доверят Морозу таскать кирпичи, пахая с утра до глубокой ночи.

Косилка, что мягко газоны стрижет, стоит уж давно и все Зинченко ждет.

Доверят Руслане шарманку крутить и танцам дикарок всех негров учить".

Автору строк митинг устроил овацию, скандуючи "Молодец-молодец!".


powered by lun.ua