Новий прем'єр буде затверджений в лютому? Литвин не очікує на землетрус

Понеділок, 17 січня 2005, 12:36
Голова Верховної Ради Володимир Литвин прогнозує, що обрання прем'єр-міністра відбудеться вже після 1 лютого, коли відкриється сьома сесія парламенту.

В інтерв'ю журналістам в понеділок він висловив думку, що за тиждень між проведенням інавгурації та відкриттям нової сесії, якраз буде час, щоб сформувати АП та провести консультації.

За словами спікера, на щастя, загрозливих тенденцій в економіці і соціальній сфері не спостерігається, тому питання призначення нового прем'єр-міністра можна не розглядати в терміновому порядку.

В той же час Литвин підкреслив, що парламент в будь-який момент готовий зібратись, або на позачергову сесію, або на додаткове засідання, якщо президент звернеться з відповідною пропозицією.

"Я думаю з цим проблем не буде", - цитує Литвина УНІАН.

Литвин зауважив, що наскільки можна судити залишається лише тиждень, який буде відведений для консультацій.

Литвин також переконаний, що до завершення нинішньої каденції Верховної Ради яких-небудь тектонічних зрушень, як перерозподіл комісій ВР, не відбудеться.

Литвин відзначив, що в понеділок на засіданні погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп із цього приводу відбулася дискусія. "Наскільки я зрозумів, парламент налаштований забезпечити стабільність у стінах ВР", - заявив Литвин, додавши, що "це політичні ігри, але на них також мають право політики".

Відповідаючи на запитання про те, яким чином нова опозиція зможе закріпити свої права в парламенті, Литвин відзначив, що опозиція формується за результатами парламентських виборів.

За його словами, той, хто сформує коаліцію в парламенті, запропонує кандидатуру прем'єра й сформує уряд, той і буде правлячою силою, а інші будуть змушені перебувати в опозиції.

"Зараз відбулися президентські вибори, і той, хто не сприймає вибір українського народу, може заявляти про свою опозицію", - передає слова Литвина ЛIгабiзнесIнформ.

Раніше депутат від СДПУ(О) Ігор Шурма заявив, що має намір рекомендувати своїй фракції ініціювати питання про перерозподіл посад у парламентських комітетах і президії Верховної Ради.

Читайте також:

Томенко пропонує СДПУ(о) поділитися по-братськи або почекати

СДПУ(О) хоче зміни влади в комітетах. Шаров створює нову фракцію під Литвина

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування