Шуфрич не зрозумів ухвалу суду, але нею незадоволений

Вівторок, 18 січня 2005, 12:50
На клопотання про уточнення вимог скарги представників Януковича Верховний суд ухвалив прийняти вимоги в частині, яка не була предметом розгляду ЦВК або Верховного суду.

"В прийнятті інших вимог відмовити", - йдеться в ухвалі суду.

Уточнені вимоги представників Януковича, клопотання про розгляд яких було подано у вівторок з ранку, практично повторювали вимоги поданої перед тим скарги, в задоволенні окремих пунктів якої верховним судом було відмовлено 14 січня.

При цьому жоден з учасників процесу не взявся коментувати суть ухвали.

"Ми не можемо зрозуміти, що суд дозволив. Нам треба читати ухвалу, щоб прийняти рішення", - сказав Шуфрич.

Разом з тим, Шуфрич висловив невдоволення тим, що вимоги представників Януковича були задоволені частково. На його думку, "рішення було прогнозованим".

"Ми сподівалися, що Верховний суд дасть нам можливість розглядати справу в повному обсязі. Ми сподівалися, що при всебічному розгляді нашої скарги вдасться зняти конфлікт у залі Верховного суду і в суспільстві", - зазначив Шуфрич.

У свою чергу, представник Ющенка у суді Власенко вважає, що тактикою опонентів тепер буде – доводити, що речі, які насправді раніше розглядалися ЦВК або Верховним судом, нібито не були предметом розгляду.

"Це їхня тактика: заявити масу невмотивованих, необґрунтованих клопотань, для того, щоб (судова) палата пішла в дорадчу кімнату. А дорадча кімната – це 30-40 хвилин", - підкреслив Власенко.

Власенко не зміг однозначно спрогнозувати, наскільки це вплине на тривалість процесу. На його думку, це залежить від того, яким чином буде вестися процес, і наскільки жорстким буде суд.

"Якщо будуть спроби зґвалтувати цивільний процес, то невідомо, наскільки він затягнеться", - зазначив Власенко.

На його думку "в цій ситуації суд повинен віднайти механізм, яким це безчинство припинити".

У понеділок представники Ющенка виступили з пропозицією встановити регламент для кожної сторони: на надання пояснень – по 2 години, і на виступи в дебатах – по 45 хвилин. Нестор Шуфрич назвав цю пропозицію особливо цинічною.

"Українська правда"

Читайте також:

Стьоб за державні гроші

Суд слухає скаргу Януковича по суті. Шуфрич отримав "зауваження за непідкоряння"

Шуфрич каже, що Верховний суд на нього тисне

Підстав для перемоги Януковича в суді немає. Вітренко виставили в коридор

Чорновіл каже, що Верховний Суд сам затягує справу

Януковичці організували виставу на 35 сторінках

Дружина Литвина потрапила до скарги Януковича

powered by lun.ua