Ющенко-президент допоможе Пінчуку та Ахметову збагатитися. Доплати за "Криворіжсталь" не буде

Середа, 19 січня 2005, 09:30
Ринкова вартість компанії "Криворіжсталь" вже навесні цього року може підвищитись на 20-25 відсотків у порівнянні з ринковою вартістю підприємства на момент його продажу в червні 2004 року.

Таку думку висловив директор Міжнародного інституту приватизації Олександр Рябченко, повідомляє DW.

Підвищенню вартості "Криворіжсталі", на думку Рябченка, сприятиме покращення інвестиційного клімату в країні за умов більш ефективної роботи державного апарату при новому президентові.

Експерт також нагадав, що українське законодавство не передбачає можливості доплати за пакет акцій приватизованого підприємства, тому єдине, що може виправити ситуацію з проведенням дискримінаційного конкурсу з продажу металургійного гіганта – його реприватизація.

Це фактично означає розрив договору купівлі - продажу та повернення акцій підприємства у державну власність за рішенням суду, а грошей – покупцю.

Оскаржити результати конкурсу може Генеральна прокуратура.

На "Криворіжсталі" будь-які питання, пов'язані з приватизацією підприємства, не коментують, проте зазначають, що за будь-яких умов наполягатимуть на збереженні соціальних гарантій для кількох десятків тисяч робітників підприємства.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування