Солана ходив до Ющенка в гості дивитися на глечики

П'ятниця, 21 січня 2005, 15:32
Новообраний президент Віктор Ющенко зустрівся у п'ятинцю з Хав’єром Соланою, верховним представником Європейського Союзу зі спільної зовнішньої політики та політики безпеки.

Зустріч мала неформальний характер. Президентська родина – Віктор та Катерина Ющенки – приймала гостя у себе вдома, повідомляє прес-служба Ющенка.

Сторони обговорили співпрацю між українськими та європейськими структурами. Віктор Ющенко подякував Хав’єру Солані за підтримку демократичних процесів в Україні з боку європейських структур.

Він також заявив, що одним із пріоритетів його президентства є інтеграція України до європейських інститутів, і що вже зараз його команда має відповідну розроблену стратегію розвитку України.

Зі свого боку, Хав’єр Солана подякував Вікторові Ющенку за запрошення на урочисту церемонію інавгурації і зазначив, що у зв’язку з щільним графіком своєї роботи він вирішив особисто привітати нового українського президента у п’ятницю.

Під час зустрічі Віктор Ющенко показав своєму гостеві частину приватної колекції українського народного побуту та предметів трипільської культури.powered by lun.ua