Ющенко подав депутатам руку і покликав у народ

Неділя, 23 січня 2005, 13:13
Віктор Ющенко закликав народних депутатів разом працювати на благо України.

Про це він сказав під час урочистої промови після своєї присяги президента.

Ющенко згадав, що мав честь стояти за цією трибуною як голова Нацбанку, прем'єр-міністр, лідер фракції "Наша Україна".

"Із цієї трибуни мені доводилося говорити солодкі і гіркі слова, бути в тузі й бути в дуже щасливих моментах. Кожного разу я піднімався на цю трибуну і хотів, щоб кожне слово будувало наш великий дім – велику і незалежну Україну!", - сказав Ющенко.

"Я щасливий тим, що моя праця була немарною. Вона додалася до праці моїх побратимів, до роботи нашого парламенту, до справи українського народу, справи кожного громадянина. На мій погляд, це той випадок, коли ми будуємо стіну, а стіна будує нас", - додав він.

За словами Ющенка, сьогоднішня подія "ще раз доводить – українська нація і українська держава відбулися".

"Ми добилися чесних виборів, передача влади відбулася легітимно, це велика національна перемога! Здобута мільйонами українських рук демократія витримала випробування на міцність, витримала і непростий іспит Верховна Рада", - наголосив президент.

Він подякував парламенту і кожному депутату за те, що вони "знайшли в собі сили стати на захист справедливості - парламент був із народом, підтримав його прагнення і сподівання".

"Ви, шановні народні депутати захистили українську демократію, захистили єдність і соборність України", - сказав Ющенко.

Президент заявив, що хоче "запропонувати свою руку кожному депутату, кожній фракції, кожному керівнику фракції і закликати вас до співпраці".

"У нас одна ціль – заможна, демократична Україна. Переконаний для кожного депутата, який знаходиться в цій залі – Українає понад усе! Це хороший предмет нашої спільної праці. Я переконаний, що наша робота буде продовжуватися. Нам разом працювати з народом і заради народу", - сказав Ющенко .

Президент також заявив, що в цей день "шукає спосіб, щоб ми були серед людей".

Він запросив гостей і депутатів на Майдан, щоб продовжити присягу перед народом.

"Я вас закликаю – ходімо до громади, вона нас чекає і будьмо разом", - закінчив промову Ющенко.

Після цього Литвин закликав депутатів консолідовано привітати Ющенка зі вступом на посаду президента.

Українська правда

Читайте також:

Інавгурація Ющенка


powered by lun.ua